Blog

Osocze bogatopłytkowe - Wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe – Wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe, popularnie nazywane wampirzym liftingiem, to zabieg, który od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością. Wampirzy lifting nadaje skórze młodzieńczy i świeży wygląd, wygładzając drobne linie i zmarszczki.

Czytaj więcej...
Botox – co powinnaś o nim wiedzieć

Botox – co powinnaś o nim wiedzieć

Botox, czyli inaczej toksyna botulinowa (lub jad kiełbasiany) ma zarówno wielu przeciwników, jak i zwolenników. Podczas rozważań dotyczących wykonania zabiegu z użyciem botoxu należy pamiętać, że to jedna z najsilniejszych naturalnie występujących trucizn, jednak w medycynie estetycznej jest ona stosowana w bardzo małych dawkach.

Czytaj więcej...
Light Eyes, czyli likwidacja cieni pod oczami

Light Eyes, czyli likwidacja cieni pod oczami

Skóra wokół oczu jako pierwsza zdradza oznaki starzenia się. Problemy z opuchniętymi oczami czy zmarszczkami wokół nich mogą się pojawiać już u 25-latków. Dobrym sposobem, na poradzenie sobie ze zmęczonym spojrzeniem jest zabieg Light Eyes!

Czytaj więcej...
Czym jest mezoterapia igłowa?

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to technika wykorzystująca mikrozastrzyki z witamin i minerałów, ekstraktów roślinnych, enzymów (np. kolagenaza i hialuronidaza) czy hormonów (np. kalcytonina i tyroksyna), celem odmłodzenia i ujędrnienia skóry, a także usunięcia nadmiaru tłuszczu.

Czytaj więcej...
<nav class="navigation pagination" role="navigation" aria-label="Wpisy"> <h2 class="screen-reader-text">Nawigacja po wpisach</h2> <div class="nav-links"><span aria-current="page" class="page-numbers current">1</span> <a class="page-numbers" href="https://drkalina.pl/blog/page/2/">2</a> <a class="next page-numbers" href="https://drkalina.pl/blog/page/2/">Następny</a></div> </nav>