Blog

Osocze bogatopłytkowe - Wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe – Wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe, popularnie nazywane wampirzym liftingiem, to zabieg, który od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością. Wampirzy lifting nadaje skórze młodzieńczy i świeży wygląd, wygładzając drobne linie i zmarszczki.

Czytaj więcej...
Botox – co powinnaś o nim wiedzieć

Botox – co powinnaś o nim wiedzieć

Botox, czyli inaczej toksyna botulinowa (lub jad kiełbasiany) ma zarówno wielu przeciwników, jak i zwolenników. Podczas rozważań dotyczących wykonania zabiegu z użyciem botoxu należy pamiętać, że to jedna z najsilniejszych naturalnie występujących trucizn, jednak w medycynie estetycznej jest ona stosowana w bardzo małych dawkach. W rękach wykwalifikowanego specjalisty, botox to jedna z najskuteczniejszych małoinwazyjnych metod wygładzania zmarszczek mimicznych.

Czytaj więcej...
Light Eyes, czyli likwidacja cieni pod oczami

Light Eyes, czyli likwidacja cieni pod oczami

Skóra wokół oczu jako pierwsza zdradza oznaki starzenia się. Problemy z opuchniętymi oczami czy zmarszczkami wokół nich mogą się pojawiać już u 25-latków. Dobrym sposobem, na poradzenie sobie ze zmęczonym spojrzeniem jest zabieg Light Eyes!

Czytaj więcej...
Czym jest mezoterapia igłowa?

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to technika wykorzystująca mikrozastrzyki z witamin i minerałów, ekstraktów roślinnych, enzymów (np. kolagenaza i hialuronidaza) czy hormonów (np. kalcytonina i tyroksyna), celem odmłodzenia i ujędrnienia skóry, a także usunięcia nadmiaru tłuszczu.

Czytaj więcej...
<nav class="navigation pagination" role="navigation" aria-label="Wpisy"> <h2 class="screen-reader-text">Nawigacja po wpisach</h2> <div class="nav-links"><span aria-current="page" class="page-numbers current">1</span> <a class="page-numbers" href="https://drkalina.pl/blog/page/2/">2</a> <a class="next page-numbers" href="https://drkalina.pl/blog/page/2/">Następny</a></div> </nav>