Zespół

Nasz Zespół

Kalina Garbera (Sachańbinska)

Kalina Garbera (Sachańbinska) – lekarz dentysta

 

Kalina Garbera (Sachańbinska)

lekarz dentysta

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytety Medycznego w Poznaniu. Absolwentka Curiculum Implantologicznego. Prowadzi praktykę stomatologiczną, założycielka gabinetu stomatologicznego Dr Kalina. Głównym obszarem jej zainteresowań jest chirurgia stomatologiczna i implantologia. Stale podnosi swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach, kongresach w Polsce i za granicą. Na każdego pacjenta stara się patrzeć całościowo proponując najnowsze i najbezpieczniejsze rozwiązania.

Anita Ilków

Anita Ilków – lekarz dentysta

 

Anita Ilków

lekarz dentysta

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zawodowo pasjonuje się w dziedzinie periodontologii. Autorka 7 publikacji naukowych w kraju i za granicą. Na co dzień pomaga swoim pacjentom poprzez leczenie zachowawcze, protetyczne i chirurgiczne.
Dba o dobry komfort pacjenta w trakcie wizyty stosując nowoczesne metody leczenia.

Anny Mielcarek

Anna Mielcarek – lekarz dentysta

Anna Mielcarek

lekarz dentysta

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Wrocławiu. Absolwentka Curriculum Endodontycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Nieustannie poszerza zakres swoich umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Oferuje nowoczesne rozwiązania w stomatologii zgodne z najnowszymi standardami. Bardzo ważny jest dla niej komfort i bezpieczeństwo pacjentów oraz ich zadowolenie z przeprowadzonego leczenia.

Kariny Fuchs

Karina Fuchs – asystentka stomatologiczna

Karina Fuchs

asystentka stomatologiczna

– asystentka Dr Kaliny, rozumieją się bez słów, tworzą zgrany duet, który potrafi „opanować” niejednego małego pacjenta.

Jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną, regularnie uczestniczy w kursach poszerzając swoją wiedzę. Czynnie bierze udział we wszystkich zabiegach w gabinecie stomatologicznym. Jest odpowiedzialna za utrzymanie w gabinecie Dr Kalina najwyższych standardów w zakresie sterylizacji.

Milena Lipska

Milena Lipska – asystentka stomatologiczna

 

Milena Lipska

asystentka stomatologiczna

Młoda asystentka stomatologiczna, która nie boi się wyzwań. Walczy z twoim językiem, kiedy Ty pocisz się na fotelu, wspiera, kiedy obawiasz się zbliżającego do zęba wiertła.
Prywatnie uśmiechnięta i pozytywna osoba. Studentka na kierunku – Techniki Dentystyczne.